Pon-Piątek: 09.00 - 17.00

602 634 245

Pon-Piątek: 09.00 - 17.00

Start Usługi Olejowanie Podłóg

Olejowanie podłóg i parkietów Poznań

Olejowanie podłóg i parkietów Poznań

Olejowanie podłóg i parkietów to w obecnych czasach bardzo dobre rozwiązanie ze względów na możliwość miejscowego zaolejowanie zniszczonej podłogi. Posiadamy sprawdzone oleje, których używamy przy wykonywaniu prac związanych z konserwacją parkietów. Olejowane podłogi są tak samo twarde i wytrzymałe jak podłogi lakierowane, w niczym nie odbiegają jakością od innych form zabezpieczenia podłóg drewnianych. Aktualnie stosujemy olejowoski Saicos, które w sposób trwały zabezpieczją podłogi drewniane krajowe jak i zagraniczne.

Polecamy oleje firmy Saicos, które doskonale sprawdzają się do olejowania podłogi drewnianej. Posiadają one wiele różnych kolorów co pozwala dobrać odpowiedni olej według życzenia klienta, do ich największych zalet należy:

  • Szybkość schnięcia
  • Bez problemowe nakładanie każdej warstwy
  • Atrakcyjna cena
  • Trwałość

Przed zaolejowaniem podłogi zachęcamy do kontaktu ze sprawdzonym wykonawcą w celu ustalenia kondycji podłogi drewnianej, ponieważ nie każda podłoga nadaje się od olejowania, trzeba najpierw sprawdzić czy nie jest zbyt zużyta i czy nie wymaga gruntownego szlifowania.

Telefon 602 634 245
ul. Św. Szczepana 2/3
61-465 Poznań
E-mail
Realizacja NiceIT