• 602-634-245
 • zakladposadzkarski@gmail.com
 • Pon-Sob: 08.00 - 18.00
 • BLOG
 • WYRÓŻNIENI CERTYFIKATEM

  Trzykrotnie zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem jakości Gran Prix Wielkopolski w latach 2007, 2009 i 2012.

Parkieciarz Mariusz Skrzypczak - Poznań, ul. Świętego Szczepana 2/3

 • MISJA

  Misją naszej firmy jest ciągłe dbanie o jak najwyższą jakość wykonywanych usług. Dokładamy wszelkich starań, by nasze układanie podł&oacut...

 • ATUTY

  Solidność i terminowość. Niezawodność. Fachowe doradztwo. Specjalistyczna wiedza. Wysoka jakość, dobra cena. Sprzęt najwyższej klasy,...

 • OFERTA

  Nasza oferta obejmuje szeroką gamę usług. Układanie wszelkiego rodzaju podłóg. Renowacja, konserwacja i naprawa starych zniszczonych podł...

NASZA OFERTA

Dzięki długotrwałemu doświadczeniu i częstym szkoleniom pracowników przez wiądące koncerny w dziedzinie parkieciarstwa, zapewniamy wykonanie pracy na najwyższym poziomie oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii i materiałów.

 • Usługi

  Zajmujemy się cyklinowaniem i lakierowaniem podłóg, układaniem drewna warstwowego jak również pielęgnacją i czyszczeniem podłóg drewnianych

 • Porady

  Zawsze służymy radą, dlatego przedstawiamy listę pytań i odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące podłóg

O nas

Od niemal 30 lat zajmujemy się usługami obejmującymi zarówno renowację jak i układanie podłogi. Fachowe podejście do każdego zlecenia gwarantuje naszej firmie wysokie zadowolenie z wykonanych przez nas parkietów. Podłoga drewniana w odróżnieniu od paneli czy wykładziny PCV posiada szereg unikalnych właściwości, a odpowiednio położona i przygotowana jest w stanie służyć swoim użytkownikom przez bardzo długi czas.

Podłogi drewniane, jakie możecie zakupić Państwo za naszym pośrednictwem, wykonane są z ekologicznie pozyskanego drewna jesionowego i dębowego. Firma DĄBEX która jest ich producentem, dostarczała swoje materiały podłogowe na potrzeby np. CITY PARKU w Poznaniu czy Bundestagu w Berlinie. Gwarantujemy więc Państwu, że położone przez nas podłogi oraz wszelkie w tym celu wykorzystane materiały będą najwyższej jakości.

Z dostępnych nam materiałów, nasi fachowcy potrafią skutecznie stworzyć wszelkie rodzaje podłóg drewnianych. Nasza oferta obejmuje ponadto układanie parkietów, mozaik, podłóg warstwowych oraz tych wykorzystywanych na potrzeby sal sportowych. Każda położona przez nas podłoga drewniana równa się pewności naszych Klientów o solidnie wykonanym zleceniu.

Jesteśmy otwarci na wyzwania, więc w naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość wykonania indywidualnego projektu podłogi zgodnego z wszelkimi potrzebami Klienta. Zapewniamy również obsługę zleceń nietypowych o parametrach odbiegających od standardowych. Zamówione u nas podłogi drewniane oraz wszelkie materiały potrzebne do ich ułożenia dowozimy do Klienta.

Wykonujemy również renowacje schodów i tarasów wykonanych z drewna. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć wcześniejszych zleceń.

Podłoga drewniana wykonana przez „Zakład posadzkarski Mariusz Skrzypczak” to pewność terminowego i solidnie wykonanego zlecenia w przystępnej cenie.

Nasi Partnerzy

 • Telefon:
  602-634-245

 • ul. Św. Szczepana 2/3
  61-465 Poznań

© Copyright 2015 | Coded by InfraCOM Projekt i wykonanie UpBlue